Gold Dik TekerSeri Cam Balkon Sistemi

mavi cam balkon | ürünlerimiz | gold dik tekerseri cam balkon sistemi 

Sistem üstten taşımalı ya da alttan taşımalı olarak monte edilebilme imkânına sahiptir. Gold Dik Tekerli seri Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli cam kullanımı için uygundur. Kanatlar/Camlar sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir. Profiller 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir. Tüm mekânlarda estetik ve konforu bir arada sunan bir sistemdir.

8mm ve 10mm patenti Kanaat Aluminyum’a ait olan Aluminyum Fitillerimiz ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Aluminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Aluminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır. Bu sistem, her türlü balkon yapısına uyum sağlayarak mükemmel çalışmakta, dik tekerin kullanım kolaylığı ve teknik olarak her yöne hareket edebilmesi ile bu ürünümüz yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.

Uzun ömürlü bir cam balkon sistemi olma özelliğinin yanı sıra, piyasada mevcut sistemlerden daha estetik ve yatık teker mekanizmalı diğer sistemlerden de daha verimli olarak çalışmaktadır.

Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği: 2800mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği: 700mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı: 45kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu: 11,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu: 7,00kg ; 6,50metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu: 3,00kg ; 6,00metre